מה זה סטרימינג?

21/03/2021

שלום {מה זה סטרימינג?} אני הראשון בארץ וכרגע היחידי שהקמתי אתר סטרימינג - רכישת שמיעה דיגיטאלית אונליין כמו ספוטיפיי, אפל מיוזיק, אי טיונס ועוד, ככה מוכרים היום מוזיקה בעולם והאומנים יכולים לשמור על זכויות היוצרים והקניין הרוחני שלהם.

פעם היו תקליטים, אחר כך קלטות, ודיסקים והיום יש סטרימינג. זה העתיד. כבר מעל 480 גננות והורים עברו לעבוד יום יום באתר הסטרימינג שלי. דרך קלה נוחה ומהירה להגיע למוסיקה שרכשת מכל מקום בעולם.

עד היום הוצאתי 82 דיסקים שונים שהם 1540 שירים וכל זה פתוח 24/7. שירי הפעלה, חגים, יום הולדת, שירי בוקר, תוכניות דידקטיות, ריקודים, ספורט נעימות וכל מה שגננת והורה צריכים לעבודה יום יומית בגן ובבית.  

ניתן לרכוש "מנוי שנתי" במחיר 24 ₪ לחודש לכל השירים באתר, בתשלום שנתי שהם 0.18 אגורות לשיר לשנה.

אפשר גם לרכוש דיסק לשנה 18 ש"ח. זה פחות משקל לשיר.

נכנסים לאתר נרשמים מקבלים קוד [רק בפעם הראשונה] משלמים ונכנסים לאזור האישי - בטלפון דרך האיור של האוזניות. השירים נמצאים אצלך בטלפון, במחשב או בטאבלט אך אין אפשרות להוריד אותם כי הם אצלי בענן ודרכו משמיעים. היתרונות: השירים לא תופסים מקום אצלך, הם באיכות גבוהה, ניתן לערוך פלייליסט [רשימת השמעה אישית].

במשך הזמן בנושאים רבים יתווספו אלבומי הפעלה רבים כמו "התמצאות במרחב", שירי בוקר, יום הולדת, כלי תחבורה ושירים חדשים לשירים הקיימים ללא תוספת תשלום. יש דוגמאות לכל הדיסקים ומילות השירים. לסיכום בלחיצת כפתור אחת מגיעים לכל מה שרכשת.

האתר https://amos-barzel.co.il/   סרטון הדרכה על האתר https://www.youtube.com/watch?v=3bwbqTs2ZgQ

 

 

 

סל הקניות שלי